foto.jpg, 107kB

Aktuální informace

Dne 16.9.2011 byla převedena technologie vstřikování plastů z Italské firmy Omniaplast S.r.l. Vstřikování se provádí na automatickém lisu MIR MP035 (tlak 140 Kg / cm2). Plastové výlisky jsou dvojitě potištěny a dodávány do firmy Rockwell Automation / Katowice, Polsko.

Číst dál ...

Spolupráce společností SPEL, a.s. a ČEZ, a.s.

Společnost SPEL, a.s. uspěla ve veřejné zakázce vypsané společností ČEZ na dodávku lokálních programovatelných automatů. Rámcová smlouva byla uzavřena v průběhu měsíce srpna a její platnost je 10 let.

SPEL se tak stal dodavatelem lokálních programovatelných automatů, jejich náhradních dílů a příslušenství a to nejen pro samotný ČEZ, ale zároveň i pro všechny jeho dceřiné společnosti i dodavatele.

VN měnič kmitočtu Rockwell-Automation za speciální cenu

 

Vážení zákazníci,

Nabízíme Vámí k okamžitému odběru vysokonapěťový měnič kmitočtu ze svých skladových zásob.

Jedná se o nový, nerozbalený VN měnič kmitočtu PowerFlex7000. Vhodný pro motory do 700kW/ 81A, 6000/6600V, od renomovaného světového výrobce Allen-Bradley (Rockwell Automation).

Měnič může být použit s novým , ale i stávajícím VN motorem. Měnič je k odebrání v našem skladu v Kolíně.

 

Základní specifikace:

položka 1: 1ks VN měničě kmitočtu PowerFlex7000 81A, 6600V, povolené přetížení 110% po dobu 1minuty s opakováním po 10ti minutách. Měnič je možno připojit přímo k síti 6kV a obsahuje vstupní sekci s výkonovými pojistkami, vakuovým stykačem a odpojovačem/zemničem.

položka 2:  1ks výstupního rozvaděče "drive output" 1512DO

položka 3:  1ks rozvaděče pro bypass pro jeden motor 1512M

položka 4:  1ks rozvaděče pro bypass pro jeden motor 1512M

Číst dál ...

Od roku 2006 se naše firma podílí na servisních prohlídkách tunelů na dálnicích a rychlostních komunikací České republiky a zároveň na tvorbě webových stránek www.tunely.eu

Webový portál tunely.eu informuje o počtu, umístění a vybavení tunelů v ČR. Obsahuje také virtuální prohlídku tunelů a seznam firem, které se podílely na jejich výstavbě.

Číst dál ...