foto.jpg, 107kB

Sponzoring

Naše společnost pomáhá v oblastech, kde se většinou finančních prostředků nedostává. Přispíváme na rozvoj sportu, a to zejména v našem regionu:

  

 poděkování žáků III.A ZŠ Bezručova

Vážený pane starosto,  místostarostové  a zúčastnění

před rokem a půl jsme s pomocí sponzorů a především podpory města Kolína vysadili na okraji lesoparku Borky u psího útulku „Námořnické stromořadí pro Kolín“. Každý žák první třídy napsal pohádkový příběh stromu a s pomocí rodičů se vysadily lípy, které se pomaličku rozrůstají. Pomáhá jim k tomu nejen zavlažování firmou AVE, ale i pravidelná kontrola při malebných procházkách malých „Námořníků“ s rodiči, prarodiči či při třídní vycházce.

„Námořnickém  stromořadí“ nezahálí. Letos se zrodil nápad a tak pokračujeme. Děti, rodiče, paní vychovatelky, kamarádi a paní učitelka se rozhodli vítat nový rok pravidelně, a to první sobotu v novém roce. Letos nás na prvním setkání bylo docela dost, ale myslíme si, že nás příště bude ještě více.  Nezapomněli jsme ani na zvířátka, a tak děti ozdobily pamlsky okolní borovice.

Velice si vážíme Vaší podpory a posíláme Vám pár fotek.

Hodně štěstí a zdraví v novém roce 2019 Vám přejí

                                             žáci III.A ZŠ Bezručova a paní učitelka Marie Procházková

 

 

 

IMG-1629IMG-1619

Firma SPEL a.s. sponzoruje středoškolský team z Kolínské SPŠS poskytnutím 3D tiskárny pro výrobu dílů modelů závodních aut.

Blood Elites New Generation je středoškolský tým, který je zapojen do projektu Formule 1 ve školách, což je mezinárodní vzdělávací soutěž. Úkolem týmů je sestrojit model formule z balsového dřeva poháněný stlačeným vzduchem a závodit s ním na speciální dráze.     www.f1beng.cz

 

V letech minulých jsme finančními prostředky přispěli na různé charitativní účely a kulturní akce:

  

 

2014 09 30 sponzoring anavita 

  V  roce 2014 společnost SPEL a.s. podpořila finančním příspěvkem galavečer: Alzheimerova choroba.

 

 

 

 

2014 10 07 peta potrebuje pomoc

 

     Myslíme i na bezpečnost našich nejmenších.

Finanční podpora obrázkové publikace pro děti "Péťa potřebuje pomoc..." v rámci projektu International   Police Association - IPA "Bezpečně na silnici".
Výtisky obrázkové publikace jsme věnovali prvním ročníkům 3. ZŠ Prokopa Velikého v Kolíne.

 

 

 

cepelak

Motokros patří mezi nejpopulárnější motoristické disciplíny v České republice. Naše firma bude v tomto roce sponzorovat kolínského talentovaného motokrosového závodního jezdce Osička MX teamu pana Jiřího Čepeláka, který dosáhl za svou sportovní kariéru v tomto sportu mnoha cenných výsledků a je i několikanásobný mistr ČR ve družstvech. Více info na www.jiri-cepelak.cz

 

 

taekwondo

 Finančním příspěvkem jsme přispěli na organizaci třetího ročníku turnaje v technických sestavách bojového umění taekwondo WTF v Kolíně.

 

 

 

 

prazka tycka 2013

 

Finančně jsme  podpořili i organizaci 17. Mezinárodního halového mítinku ve skoku o tyči Zimní pražská tyčka 2013 v nafukovací hale na Strahově, kde své síly poměřili naši reprezentanti se skokany ze zahraničí.

 

 

DobšiceZa vydatného přispění naší firmy, bylo slavnostně otevřeno Muzeum Keltů v budově obecního úřadu Dobšice. Otevření se uskutečnilo za účasti velkého počtu zájemců o kulturu a celé oslavy proběhly v důstojném rámci celého slavnostního dne.
Muzeum nabízí stálou expozici keltského národa, který žil na území Dobšic ve 4. – 3. století před naším letopočtem.

Společnost Spel, a.s. se také podílí svým příspěvkem na Keltských slavnostech a pouti v Dobšicích.

Více na obcecr.cz/dobsice

 

 

srdíčko Společnost SPEL, a.s. si uvědomuje, že naše odpovědnost by měla jít nad rámec potřeb našich obchodních partnerů a zaměstnanců . Aktivně   podporujeme ty, kteří z jakéhokoliv důvodu nemají rovné podmínky a sami nejsou schopni je změnit. Proto se společnost SPEL, a.s. rozhodla sponzorovat aktivity Sdružení Srdíčko. Peníze opravdu putují na to správné místo, viz. poděkování od sdružení naší firmě. (zde)