foto.jpg, 107kB

Aktuální informace

Na konci měsíce října letošního roku společnost SPEL, a.s. jakožto dodavatel úspěšně dokončila práce na kompletním řízení technologie vilového domu v části Prahy - Břevnov.

Na této zakázce byly prováděny projekční práce pro část měření a regulace (osvětlení, topení, vzduchotechnika, zabezpečení, požární bezpečnost, bazénová technologie a mnoho dalších). Pro řízení byl použit řídicí systém Allen – Bradley s řadou CompactLogix včetně aplikačního a vizualizačního SW vybavení, který řídí kompletní technologii vilového domu. Dále byly provedeny instalační práce včetně kabelových rozvodů NN.

Číst dál ...

V období třetího čtvrtletí letošního roku společnost SPEL, a.s. jakožto dodavatel úspěšně dokončila práce na kompletním řízení technologie vilového domu v Roztokách u Prahy.

Na této zakázce byly prováděny projekční práce pro část měření a regulace (osvětlení, topení, vzduchotechnika, zabezpečení, požární bezpečnost, a mnoho dalších). Pro řízení byl použit řídicí systém Allen – Bradley s řadou CompactLogix včetně aplikačního a vizualizačního SW vybavení, který řídí kompletní technologii vilového domu. Dále byly provedeny instalační práce včetně kabelových rozvodů NN. Číst dál ...

V říjnu letošního roku společnost SPEL, a.s. jakožto dodavatel úspěšně dokončila práce a dodávky na těžebním kolesovém rypadle typu K800 v rámci modernizace stroje. Jedná se o rypadlo střední velikosti s výsuvem. Je posledním československým výrobkem starší konstrukce. Rypadlo bylo v letech 1964 vybaveno bezkomorovým kolesem a intenzifikováno na výkon 2 400 m3. h-1 a je označováno jako K 800. Rypadlo je používáno, SD, a. s. - Doly Nástup Tušimice.

Číst dál ...

Na konci září roku 2012 společnost SPEL, a.s. jakožto generální dodavatel úspěšně dokončila nezbytné úpravy technologických celků Husovického tunelu v Brně, který je součást silnice I/42, respektive brněnského Velkého městského okruhu (VMO). Nachází se v severní části města, na rozhraní katastrů Husovic a Černých Polí.

Číst dál ...

Ve druhém čtvrtletí letošního roku společnost SPEL, a.s. jakožto dodavatel úspěšně dokončila práce na proměnném dopravním značení v nově vybudovaném tunelu Dobrovského v Brně, jedná se o dva souběžné tunely, první má délku 1237m a vede pod ulicí Dobrovského, druhý je delší  - 1258m a vede asi o 70m jižněji.

Číst dál ...