Aktuality

Slavnostní otevření nové haly

Dne 13.7.2004 jsme za účasti amerických a švýcarských partnerů slavnostně otevřeli novou halu. Výroba v této hale poskytne v budoucnu další pracovní příležitosti v našem závodě. Výrobní prostory zaujímají plochu 1800 m2. Jsou určeny pro kooperační výrobu pro americkou firmu ROCKWELL AUTOMATION a výrobu nízkonapěťových elektronických prvků pro italskou firmu BRETER.


Nové sídlo provozovny DDT

Od pondělí 15.3.2004 začíná fungovat nové sídlo provozovny Divize dopravních technologií společnosti SPEL, a.s. Podrobnější informace i mapa umístění jsou na samostatné stránce.


Návštěva ve společnosti Forem

Proběhla oficiální návštěva našich zástupců ve společnosti Forem, na které došlo k dohodě o dalším rozšíření spolupráce při výrobě mikrovlnných filtrů určených převážně pro technologie GSM a UMTS.


Dohoda s Rockwell Automation

Proběhla série jednání s firmou Rockwell Automation během nichž došlo k dohodě, že Spel se stane hlavním dodavatelem montážních prací na nízkonapěťových prvcích v Evropě. Tyto aktivity zaplní zbývající část nově stavěné haly.


Nový stříhací a krimpovací stroj pro výrobu

Byl zakoupen nový stříhací a krimpovací stroj (typ Komax gamma 333PC). Tím došlo k navýšení naší výrobní kapacity o 20% (současná výrobní kapacita je 26 tisíc kusů měsíčně). V důsledku tohoto kroku jsme nově schopni nabídnout možnost výroby vodičových a kabelových svazků podle požadavků zákazníka i v objemech řádu tisíců kusů měsíčně.