Aktuality

Kolín spustil nový systém parkování

V http://kolinsky.denik.cz vyšel článek "Kolín spustil nový systém parkování", ve kterém se píše o aktuálně vyvíjené mobilní aplikaci pro nový systém Smart city parkování, který v těchto dnech spustili v Kolíně.

Článek si můžete přečíst i v elektronické podobě zde.


Uvedení do provozu Chytrého parkování na kolin.prubezne.cz

V http://kolin.prubezne.cz vyšel článek "Chytré parkování na kolínském Karlově náměstí bylo slavnostně uvedeno do provozu", ve kterém se píše o slavnostním uvedení do provozu systému Chytrého parkování.

Článek si můžete přečíst i v elektronické podobě zde.


Spuštění projektu Chytrého parkování na denik.cz

V http://www.denik.cz vyšel článek "Kolín spustil projekt chytrého parkování, prozatím jen v centru", ve kterém se píše o spuštění projektu Chytrého parkování.

Článek si můžete přečíst i v elektronické podobě zde.


Článek o chytrém města v Kolíně

V iDnes vyšel článek "Kolín se stává laboratoří pro chytrá města. Zkouší to parkováním a odpadem", ve kterém se píše o pilotní program pro chytré parkování a svoz odpadu.

Článek si můžete přečíst i v elektronické podobě zde.


Nabízíme partnerství pro smart parking technologie.

Firma SPEL a.s. je smluvním partnerem švýcarské firmy Tinynode pro Českou a Slovenskou republiku. Firma Tinynode je evropský leader v technologii pro smart parking s otevřeným řešením pro třetí strany, více na www.tinynode.com.

Pokud máte zájem o partnerství- použití výrobků firmy Tinynode  ve Vašich projektech- kontaktujte pana Tomáše Kmenta, tkment@spel.cz. Rádi Vám poskytneme veškeré obchodní a technické informace a pomůžeme při realizaci Vašeho projektu.